Međunarodni kongres o nuklearnoj medicini, molekularnom snimanju i molekularnoj terapiji pod nazivom “Od slike do dijagnoze i tretmana” održaće se od 19. do 20. aprila u Novom Sadu.
Ove godine, naučni program će predstaviti mnoge novosti u oblasti nuklearne medicine. Objediniće dva najvažnija područja nuklearne medicine: dijagnostiku i terapiju. Ugledni predavači iz celog sveta, vodeći stručnjaci u ovim oblastima, predstaviće praksu moderne nuklearne medicine od snimanja i dijagnostike bolesti do tretmana pacijenata.
Ovaj skup će okupiti stručnajeke za nuklearnu medicinu iz različitih zemalja i pružiti im priliku da razmene iskustva i zajedno sagledaju razvoj u oblasti nuklearne medicine. Osim toga, ovaj kongres će proceniti trenutni status opšte nuklearne medicine, nuklearne fizike i radiofarmakologije, molekularnog snimanja i molekularne terapije. To je prilika za učesnike da razmene informacije o trenutnim dostignućima u oblasti i identifikuju buduće izazove i pravce u nuklearnoj medicini.
Kongres je kreiran da bude od interesa za stručnjake u oblastima: osnovna nuklearna medicina, onkologija – NET, rak prostate i dojke, kardiopulmologija i endokrinologija. Osim toga, ovaj sastanak postavlja izazov za mlade stručnjake i rezidente nuklearne medicine.
Kotizacija uključuje:
- Pristup sesijama, izložbenom prostoru i materijalu;
- Pauze za kafu s osveženjem;
- Ručak i večera u petak, 19. aprila.
Kotizacija (nakon 21. februara 2024.)
Specijalista – 150 EUR
Penzioner, rezident – član Srpskog udruženja nuklearne medicine – besplatno
Jednodnevna registracija petak, 19. april 2024.
(Uključuje: pristup sesijama u petak, materijal; pauze za kafu s osveženjem; ručak u petak)
Specijalista – 60 EUR /nakon 21. februara 85 EUR/
Penzioner, rezident – član Srpskog udruženja nuklearne medicine – besplatno
Jednodnevna registracija subota, 20. april 2024.
(Uključuje: pristup sesijama u subotu, materijal)
Specijalista – 40 EUR /nakon 21. februara 65 EUR/
Penzioner, rezident – član Srpskog udruženja nuklearne medicine – besplatno
Kotizacija na licu mesta
Specijalista – 200 EUR
Penzioner, rezident – član Srpskog udruženja nuklearne medicine – besplatno
Program možete pogledati ovde.
Leave A Comment